Досягнення

2015 – 2016 навчальний рік

Заходи Місце Учасник
1 Екологічний конгрес «Живи Земле» ІІ Мельник Ольга
2 Екологічний конгрес «Живи Земле» ІІ Руснак Марія
3 «Юнатівський зеленбуд» І Долгий Дмитро
4 Обласний етап Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв
-Захист дослідницької роботи
ІІ Мельник Олексій
5 Обласний етап Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв
-Презентація роботи лісництва
ІІІ Одажій Олександр
6 «Зелені перлини України» І Голик Маргарет
7 Районна олімпіада з екології ІІІ Руснак Марія
8 «Відтворимо ліси разом» м.Київ Кубок краще лісництво України

2014 -2015 навчальний рік

Заходи Місце Учасник
1 Екологічний конгрес «Живи Земле» І Мельник Ольга
2 Екологічний конгрес «Живи Земле» ІІ Тимофійко Галина
3 Обласний етап Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв
-Презентація роботи лісництва
І Мельник Ольга
4 Обласний етап Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв
-Захист дослідницької роботи
ІІ Мельник Ольга
5 Всеукраїнський зліт учнівських лісництв ІІІ Мельник Ольга
6 Районна олімпіада з екології ІІ Банар Анастасія
7 Інтернет олімпіада з екології ІІ Банар Анастасія

2013 – 2014 навчальний рік

Заходи Місце Учасник
1 Біощит І Мельник Ольга
2 Екологічний конгрес «Живи Земле» І Мельник Ольга
3 Екологічний конгрес «Живи Земле» ІІ Банар Анастасія
4 Районна олімпіада з екології 11 клас ІІ Гуйван Оксана
5 Районна олімпіада з екології 10 клас І Банар Анастасія
6 Обласна олімпіада з екології ІІ Банар Анастасія
7 Інтернет – олімпіада з екології І Банар Анастасія
8 Обласний етап Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв
-Презентація роботи лісництва
І Мельник Ольга
9 Обласний етап Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв
-Захист дослідницької роботи
ІІ Мельник Ольга

2012 – 2013 навчальний рік

Заходи Місце Учасник
1 Всеукраїнський зліт учнівських лісництв м. Делятин ІІ – захист н.д. роботи Костенюк Аліна
2 Біологічний форум «Дотик природи» ІІІ – при стендова робота Гуйван Оксана
3 Екологічний конгрес «Живи Земле» І Мельник Ольга
4 Екологічний конгрес «Живи Земле» ІІ Гуйван Оксана
5 Всеукраїнський конкурс краще учнівське лісництво,
Товариство лісівників України
ІІІ Учнівське лісництво
6 Юний дослідник ІІІ Гуйван Ангеліна
7 Зліт учнівських лісництв обласний І Мельник Ольга
8 Зліт учнівських лісництв обласний м.Києв ІІІ Мельник Ольга

2011 – 2012 навчальний рік

Заходи Місце Учасник
1 Обласний зліт юних аграрників,
зоологів, тваринників, садівників
ІІІ Глатка Анастасія
2 Обласний зліт юних аграрників,
зоологів, тваринників, садівників
ІІІ Мельник Ольга
3 Обласний екологічний конгрес «Живи Земле» ІІІ Гуйван Андрій, нагороджений
путівкою у табір «Юність»
4 Обласний екологічний конгрес «Живи Земле» ІІІ Мельник Ольга
5 Конкурс експериментально – дослідних робіт з
природознавства «Юний дослідник»
ІІ Гуйван Ангеліна
6 Конкурс експериментально – дослідних робіт з
природознавства «Юний дослідник»
ІІ Долгий Дмитро
7 Зліт учнівських лісництв ( презентація роботи) І Костенюк Аліна
8 Зліт учнівських лісництв ( захист
науково – дослідних робіт).
І Костенюк Аліна

    Керівник учнівського лісництва нагороджений:

  • Грамота обласного управління освіти за високі досягнення та результативну педагогічну діяльність.
  • Грамота Міністерства освіти , науки, молоді та спорту – ІІІ місце на Всеукраїнському етапі авторських програм , програма «Основи лісового господарства»
  • Грамота НЕНЦ – за результативну діяльність в природоохороній акції «Біощит»
  • Грамота Управління лісового господарстваза популяризацію знань в галузі лісівництва.
  • Грамота районного управління освіти за результативну педагогічну діяльність